Кошик
287 відгуків
Дім Садівника
+380679302090

Кислота янтарна 2г стимулятор росту

  ЭКО Кислота янтарна 2г стимулятор росту
Більше 10 од.Оптом і в роздрібКод: 178657

грн.

Показати оптові ціни
 • 4.20 грн/шт.
  при замовленні від 1000 шт.
 • 3.85 грн/шт.
  при замовленні від 3000 шт.

Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 грн.

Купити
 • +380 показати номер +380679302090
 • +380509502900
 • Контакти
  • Телефон:
   +380679302090
   +380509502900
  • Контактна особа:
   Юрій, Сергій
  • Адреса:
   Київська, 1б, "Дім Садівника", Видача замовлень, Софіївська Борщагівка, Київська область, Україна
  • Email:
   dims.com.ua@gmail.com
 • Умови повернення та обміну

МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ – 200,00 ГРН В АСОРТИМЕНТІ!

ЦІНА-РОЗДРІБНА. ПРИ ЗАКУПІВЛІ В АСОРТИМЕНТІ ВІД 1000 ГРН - ЦІНА «МЕЛКООПТ», ВІД 3000 ГРН - ЦІНА «ГУРТ». ДОДАТКОВО - В РОЗДІЛАХ: «ПРАЙС-ЛИСТ» І «ОПЛАТА І ДОСТАВКА»

ЯНТАРНА КИСЛОТА - стимулює плодоношення. Обприскування рослин картоплі 0,01% розчином янтарної кислоти прискорює зацвітання, картопля менше уражується фітофторозом, урожай збільшується на 35-50кг з сотки. Використовують бурштинову кислоту і для обробки томатів. Обприскування рослин для підвищення продуктивності проводять в період бутонізації (40-60мг/л) і повторюють тричі. Інтервал між обробками - 7 днів. Витрата розчину 2 літра на сотку.

 

Попередня обробка посадкового матеріалу розчином янтарної кислоти або одне-дворазова поливання рослин у період їх росту підвищує стійкість рослин до дії несприятливих факторів(посуха, холод, надлишок або брак вологи, недостатня освітленість), знижує захворюваність рослин, підвищує вміст в листках хлорофілу, що проявляється в більш істотному зростанні та збільшенні врожайності. Янтарна кислота благотворно впливає на активність мікрофлори ґрунту, забезпечуючи інтенсивне біологічну переробку мінеральних добрив. Застосування янтарної кислоти оберігає від зайвого накопичення в рослинах азотистих речовин при їх надмірному вмісті в грунті. Янтарна кислота не замінює добрива, але забезпечує активне зростання здорового, біологічно повноцінного, екологічно чистого, стійкого до захворювання рослини. Під впливом рослин та живих клітин препарат розкладається на воду і вуглекислий газ, тобто ідеально і екологічно чисто утилізується.

 

Застосування янтарної кислоти забезпечує збільшення врожайності коренеплодів до 15-20%, огірків - до 40%. В рослинах і плодах підвищується зміст біологічно цінних речовин, зокрема, аскорбінової кислоти, незамінних амінокислот, суми цукрів і органічних кислот. Янтарна кислота проявляє себе, в порівнянні з широким колом використовуються в рослинництві хімічних сполук, як впевнений активатор їх зростання. Янтарна кислота забезпечує стабільне підвищення врожайності з виходом екологічно чистої та біологічно високопроцентного продуктабез використання надлишку мінеральних добрив. Янтарна кислота перешкоджає накопиченню чужорідних токсинів в рослині.

 

При отриманні робочого розчину з порошку - необхідно спершу розвести бурштинову кислоту в невеликій кількості теплої води і вже після зміщувати з основною масою води.

 

Обробка насіння: томатів, огірків, кабачків, гарбуза, капусти, моркви, редиски, буряків, ріпи, салату, квітів і т. д. проводитися наступним способом - насіння замочують протягом 12-24 годин перед садінням або пророщують перед посадкою в розчині - 0,05 грама на 1 літр води(1 грам на 20 літрів води), також можна проводити перед посадкову обробку бульб картоплі, тобто рясно обприскати бульби і накрити плівкою на 2 години, потім можна висаджувати або залишити пророщувати.

 

Обробку сформованих рослин: овочі, ягоди, квіти виробляють, рясно обприскуючи листя до початку цвітіння, повторюючи обприскування 1-3 рази в тиждень, таку обробку можна проводити і після цвітіння, але при цьому концентрація розчину повинна бути в 5-10 разів більше.

 

Пропонований спосіб біологічного впливу на рослини і мікрофлору грунту, поряд із збільшенням врожайності без застосування шкідливих для людини і рослин речовин, що забезпечує чистоту навколишнього середовища.

 

Полезна янтарная кислота для животных и птиц. Для крупных собак доза янтарной кислоты может быть такой же, как и для человека. Для маленьких собак, кошек и других домашних животных доза янтарной кислоты должна быть уменьшена пропорционально их массе. Период применения определяется внешним состоянием животных. Особенно эффективно использование янтарной кислоты в начальный период жизни цыплят, поросят, других домашних животных. При этом суточная доза янтарной кислоты берется из расчета 0,03 грамм на 1 кг живой массы. Янтарная кислота подмешивается в корм или разводится в питье в течение 2-3 недель. Янтарная кислота весьма эффективна и для взрослых животных и птиц в период перед и после появления потомства. Норма в 0,03 грамм на 1 кг живой массы в день на неделю до и на полторы недели после появления потомства. Янтарная кислота резко снижает заболеваемость сельскохозяйственных животных и позволяет получить в большом количестве экологически чистый продукт питания(молоко, мясо, яйца). Значною мірою це обумовлено зменшенням або відсутністю необхідності регулярного застосування в господарствах антибіотиків та деяких інших лікарських препаратів.

Янтарна кислота не токсична і абсолютно безпечна.

Інформація для замовлення
 • Ціна: 5 грн.