Кошик
287 відгуків
Дім Садівника
+380679302090

Напалм 100мл системний гербіцид суцільної дії Сімейний Сад

  Напалм 100мл системний гербіцид суцільної дії Сімейний Сад, фото 1
next previous
Менше 10 од.Оптом і в роздрібКод: 180167

36 грн.

Показати оптові ціни
 • 30 грн/шт.
  при замовленні від 40 шт.
 • 27.70 грн/шт.
  при замовленні від 120 шт.

Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 грн.

Купити
 • +380 показати номер +380679302090
 • +380509502900
 • Контакти
  • Телефон:
   +380679302090
   +380509502900
  • Контактна особа:
   Юрій, Сергій
  • Адреса:
   Київська, 1б, "Дім Садівника", Видача замовлень, Софіївська Борщагівка, Київська область, Україна
  • Email:
   dims.com.ua@gmail.com
 • Умови повернення та обміну

МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ – 200,00 ₴ В АСОРТИМЕНТІ!

ЦІНА-РОЗДРІБНА.

ПРИ ЗАКУПІВЛІ В АСОРТИМЕНТІ ВІД 1000 ₴- ЦІНА «ДРІБНИЙ ОПТ», ВІД 3000 ₴- ЦІНА «ГУРТ».

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ - У РОЗДІЛАХ: «ПРАЙС-ЛИСТ» ТА «ОПЛАТА І ДОСТАВКА»

 

Системний гербіцид суцільної дії для винищення однорічних та багаторічних бур’янів в посадках виноградників, плодових культур, посівах овочевих культур та квітів.

Діюча речовина:
ізопропіламінна сіль гліфосату 480 г/л

Препаративна форма:
розчинний концентрат (РК)

Період захисної дії:
протягом 1-го місяця і більше

Упаковка:
100 мл, 300 мл, 1000 мл, 20 л

Класифікація ВООЗ:
III клас (помірно токсичний)

Що таке гліфосат?

Гліфосат – фосфорорганічна сполука, структура якої близька за хімічною структурою до природних амінокислот – гліцину і глутаміну. У грунті препарати цієї групи дуже швидко інактивуються мікроорганізмами або утворюють хелати з важкими металами, стаючи не активними (інертними).

При попаданні на рослину і проникаючи в клітини, гліфосат блокує синтез ряду важливих сполук (EPSPS), затримуючи або пригнічуючи шикіматний (метаболічний) шлях (або простими словами процес обміну речовин в рослині). Діюча речовина захоплює активність Фосфоенолпіруваткарбоксилази (ФЕП-карбоксилази) – ферменту, який бере участь у фотосинтезі і присутній в рослинах і деяких видах бактерій, але відсутній у грибів, тварин і людей. З цим і пов’язана вибіркова токсичність гліфосату лише на рослини.

 Як рухаються вуглеводи в рослині?

Вуглеводи – джерело енергії, що допомагає рослинам пережити зиму, а також прискорює ріст пагонів, стебел і коренів в період вегетації. Весною вуглеводи зі стебел і коріння живлять енергією бруньки для швидкого росту пагонів. Коли пагони сягають певної стадії розвитку, вуглеводи з листя, переміщуються назад в стебла або корені.

У пирію повзучого подібна зміна відбувається, коли рослина досягає 15-20 см висоти; у будяка польового – після формування бутонів у квіток і початку цвітіння; у берізки польової переміщення вуглеводів відбувається після початку цвітіння, коли в’юнкі стебла досягають 15-25 см в довжину. Переміщення вуглеводів в органи накопичення триває до формування насіння, після чого йде постачання вуглеводів в насіння, що формується.

Восени починається другий період росту. Знову з’являються пагони, що живляться вуглеводами з органів накопичення. Після утворення пагонів вуглеводи переміщуються в стебла або корені, щоб допомогти рослині вижити в зимовий період і при подальшому весняному зростанні. Зауважте, що кількість вуглеводів в органах накопичення до кінця вегетації (восени) вище, ніж в початковій точці навесні. Підвищений вміст вуглеводів допомагає рослині розвинути кореневу систему і зайняти більшу площу.

Як рухаються гліфосати в рослині?

Препарат проникає в рослину через вегетуючу масу і порушує процес синтезу амінокислот (елементів, які беруть безпосередню участь в регуляції росту і розвитку рослин). В зелених частинах бур’янів гербіцид викликає накопичення аміаку, який є сильною клітинною отрутою рослин. По рослині (від верхівки до коріння) гліфосати переміщуються разом з вуглеводами і їх ефективна дія тісно пов’язана з фізіологічними властивостями вуглеводів

То ж коли ефективно? Восени город кропи, чисті сходи навесні

Практичними дослідами було виявлено, що в органи накопичення рослин, при осінньому внесенні потрапляє в 4 рази більше гліфосату в порівнянні з ранньовесняними обробками. Осіннє внесення гліфосат гербіцидів є найефективнішим прийомом знищення багаторічних бур’янів. В цей час відтік поживних речовин у бур’янів направлений в коріння, тобто в накопичувальні точки росту, тому вегетуючі рослини гинуть на 95-100%. Окрім того гліфосати – водорозчинні сполуки. Їх ефективність зростає у достатніх вологих умовах (50-70% вологості повітря), коли продихи рослин відкриті, ґрунт зволожений і процеси обміну речовин в рослині йдуть дуже активно.

А весною? Результат буде, коли правила не забудеш

Весною обробки гербіцидом проводять з таким розрахунком, щоб після обприскування він встиг знищити кореневу систему бур’янів. Тому необхідно витримувати розрив перед початком першої механічної обробки (рихлення ґрунту, посадка рослин) не менше 7-10 днів (в іншому випадку може статися штучна «ампутація» верхівкової частини рослини і рух препарату від верхівки до коріння – буде припинено).

Характеристики
Основні
Країна виробник Україна
Характер дії пестициду Суцільного  
Препаративна форма   Розчин
Інформація для замовлення
 • Ціна: 36 грн.