Корзина
287 отзывов
Дім Садівника
+380679302090

Доставка и оплата

Способы доставки:

 • Нова пошта

  Отправка заказов выполняется следующим образом: Понедельник - заказы, оформленные в пятницу после 13-00, субботу, воскресенье и понедельник до 13-00; Среда - заказы, оформленные в понедельник после 13-00, вторник и среду до 13-00; Пятница - заказы, оформленные в среду после 13-00, четверг и пятницу до 13-00;

Способы оплаты:

 • Оплата банківською карткою Visa, Mastercard

  Після оформлення замовлення покупцю будуть надані реквізити для сплати. УВАГА! Працюємо офіційно! Усі платежі приймаємо на розрахунковий рахунок ФОП! Ми не просимо залишати пустим поле "призначення платежу"!. Ви самі вказуєте за що платите. Кожне замовлення супроводжується видачею товарного чеку! На вимогу, товарний чек продублюємо на E-mail.

 • Безготівковий розрахунок (юридичні особи та підприємці)

  На безготівкові оплати юридичних осіб та ФОП надаємо пакет документів (копії документів ФОП, рахунок-фактуру та видаткову накладну) Увага! Працюємо як ФОП (2 група, неплатник ПДВ)

 • Післяплата при отриманні на Новій Пошті (Наложенный платеж)

  При виборі даного способу оплати, покупцю необхідно буде додатково сплатити комісію "Нової пошти" та переказ грошових коштів на розрахунковий рахунок ФОП (2% від суми + 20Грн) згідно діючих тарифів компанії-перевізника.

Регионы доставки:

 • Украина, все регионы