
Імунітет до спеки 30мл/10л Унікальне добриво з антистресовою дією за високих температур, Сімейний Сад
36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 402265
Увага! Вартість товару не включає вартість доставки!
Оформляючи замовлення, Ви погоджуєтесь з умовами оплати і доставки.
Додаткова інформація - у розділах: «Доставка та оплата» та «Знижки»!
Імунітет до спеки, 30 мл/10 л – унікальне добриво з антистресовою дією, розроблене компанією Сімейний Сад для захисту рослин від стресу, спричиненого високими температурами. Це спеціалізоване добриво допомагає рослинам адаптуватися до теплових ударів і сприяє збереженню їх здоров'я та продуктивності в умовах спеки.
Основні переваги:
- Антистресовий ефект: Препарат знижує вплив високих температур на рослини, запобігаючи їх пересиханню, опікам та зниженню росту під час спеки.
- Зміцнення імунітету рослин: Завдяки спеціально підібраному складу, добриво стимулює природний захист рослин, підвищуючи їх стійкість до стресових умов.
- Поліпшення водного обміну: Імунітет до спеки допомагає рослинам зберігати вологу, що є критично важливим під час високих температур, покращуючи їх здатність до витривалості.
- Прискорення відновлення: Препарат сприяє швидкому відновленню після теплових стресів, покращуючи загальний стан рослин і підвищуючи їх життєздатність.
- Універсальність застосування: Підходить для всіх культур, включаючи овочі, фрукти, квіти, декоративні рослини та інші, які потребують додаткового захисту від спеки.
Рекомендації щодо використання:
- Розчинити 30 мл препарату в 10 л води.
- Обробляти рослини за допомогою обприскування або поливу під корінь в періоди високих температур або при підвищеному ризику теплового стресу.
- Для досягнення найкращих результатів використовувати препарат регулярно під час спеки або коли температура значно перевищує звичайні норми.
Імунітет до спеки – це потужний засіб для підтримки здоров'я рослин у найспекотніші дні, забезпечуючи їх ефективним захистом від теплового стресу та допомагаючи зберігати високу врожайність навіть за найвищих температур.
| Основні | |
|---|---|
| Ефект подолання стресових факторів | Так |
| Ефект пестициду | Ні |
| Ефект добрива | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Сімейний Сад |
- Ціна: 36 ₴



